Nichicon PLS0E821MDO1TD
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 2.5V, 20% +Tol, 20% -Tol, 820uF
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Nichicon PLS0E821MDO1TD.
IHS
Datasheet0 pagine0 anni fa
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2010-08-27
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
Panasonic 2SEPC820MW+TSS - Conductive Polymer Aluminum Solid Capacitors (OS-CON)
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 2.5V, 20% +Tol, 20% -Tol, 820uF, Through Hole Mount
Cap Aluminum Polymer 820uF 2.5VDC 20% (6.3 X 8mm) Radial 2.5mm 0.007 Ohm 5600mA 5000h 105C T/R
United Chemi-ConAPSE2R5ELL821MF08S
NPcap-PSE Series 2.5 V 820 uF 6.3 x 8 mm LS=2.5 mm Aluminum Polymer Capacitor
Descrizioni
Descrizioni di Nichicon PLS0E821MDO1TD fornite dai suoi distributori.
2.5V 820uF Polymer 卤20% 7m惟@100kHz 5.8A@100kHz Plugin,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS
Aluminum Organic Polymer Capacitors 820uF 2.5V 20% 105o
Polymer/ Tp&ammo |Nichicon PLS0E821MDO1TD
Radial Can PLS 2.5V 820muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H