Murata SPM15-150-Q48-C
Module DC-DC 1-OUT 15V 1.1A 16.5W 6-Pin DIP
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Murata SPM15-150-Q48-C.
IHS
Datasheet2 pagine2 anni fa
Sager Power Systems
Ciiva
Newark
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-12-06
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-09-30
LTD Date2024-03-31
Parti correlate
Recom PowerRP15-4815SFW
15W DC/DC-Converter 'POWERLINE' 2 x1 1.6kV reg 4; V. In: 18-75; V. Out: 15; mA. Out: 1000
Murata Power SolutionsSPM15-120-Q48-C
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 1.3A 15.6W 5-Pin
Murata Power SolutionsSPM15-120-Q48N-C
DC DC CONVERTER 12V 15W / Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.3A 18V - 75V Input
Murata Power SolutionsNCS12S4812C
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 1A 12W 8-Pin DIP
Recom PowerRP12-4812SAW
12W DC/DC-Converter 'POWERLINE' DIP24 1.6kV reg 4; V. In: 18-75; V. Out: 12; mA. Out: 1000
Advanced EnergyASA00C36-LS
Isolated DC/DC Converters 6W 18-75Vin Single 15V 0.4A
Descrizioni
Descrizioni di Murata SPM15-150-Q48-C fornite dai suoi distributori.
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 16.67W, Hybrid
375KHz Fixed 1 15V 75V 18V DIP-6 25.4mm*25.4mm*10.4mm
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W 18-75VIN 15VOUT DC/DC
Isolated Through Hole DC/DC Converter, Industrial & ITE, 4:1, 16.5 W, 1 Output, Adj, Fixed, 15 V, 1.1 A, Regulated, DIP