Murata LQW15CNR33K1ZD
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Murata LQW15CNR33K1ZD.
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-07-22
Parti correlate
Inductor RF Wirewound 0.33uH 10% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 0.5A 1.05Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 1608/0603
Ind Chip Wirewound 330nH 10% 100MHz 45Q-Factor Alumina 200mA 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.32uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind Chip Shielded Multi-Layer 330nH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 500mA 0603 Paper T/R
TAIYO YUDENHK2125R33K-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 330nH 10% 50MHz 12Q-Factor Ceramic 300mA 0805 Embossed T/R
Descrizioni
Descrizioni di Murata LQW15CNR33K1ZD fornite dai suoi distributori.
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.33uH 10% 100MHz Ferrite 0.39A 0.56Ohm DCR 0402 T/R Automotive AEC-Q200
Ind Chip Wirewound 0.33uH 10% 0402 Paper T/R
100MHz 520MHz 390mA 330nH 560m¦¸ ¡À10% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
INDUCTOR, 330NH, 520MHZ, 0.39A, 0402;
FIXED IND 330NH 390MA 0.56OHM SM