Bourns PM0805-R33K-RC
Ind Chip Wirewound 330nH 10% 100MHz 45Q-Factor Alumina 200mA 0805 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns PM0805-R33K-RC.
Newark
Electro Sonic
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
3DScarica
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-11-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
FIXED INDUCTOR General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.33uH 10% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 0.25A 0.55Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
TAIYO YUDENLK2125R33K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.33uH 10% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 0.25A 0.4Ohm DCR 0805 T/R
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.33uH 10% 25MHz 35Q-Factor Ferrite 0.25A 0.4Ohm DCR 1206 T/R
Descrizioni
Descrizioni di Bourns PM0805-R33K-RC fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Alumina-Core, SMD, 0805
200mA 330nH ±10% 0805 Power Inductors ROHS
Chip Inductor, 330Nh, 260Ma, 10%, 750Mhz; Inductance:330Nh; Dc Resistance Max:1.65Ohm; Self Resonant Frequency:800Mhz; Dc Current Rating:200Ma; Inductor Case/Package:0805 [2012 Metric]; Product Range:Pm0805 Series Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM0805-R33K-RC