Murata LQW15CN77NK1ZD
General Purpose Inductor, 0.077uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Murata LQW15CN77NK1ZD.
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-07-22
Parti correlate
General Purpose Inductor, 0.082uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
TAIYO YUDENHK160882NK-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 82nH 10% 100MHz 12Q-Factor Ceramic 300mA 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.083uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind Chip Wirewound 82nH 10% 150MHz 60Q-Factor Alumina 500mA 0805 T/R
Inductor RF Wirewound 0.082uH 10% 300MHz 70Q-Factor Air 0.32A 0.0515Ohm DCR T/R
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.082uH 10% 50MHz 15Q-Factor Ferrite 0.3A 0.2Ohm DCR 0805 T/R
Descrizioni
Descrizioni di Murata LQW15CN77NK1ZD fornite dai suoi distributori.
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.077uH 10% 100MHz Ferrite 1.1A 0.09Ohm DCR 0402 Automotive T/R
Ind Chip Wirewound 77nH 10% 0402 Paper T/R
FIXED IND 77NH 1.1A 0.09OHM SMD
INDUCTOR, 77NH, 2GHZ, 1.1A, 0402;