Murata LQW15CAR64J00D
RF Choke Unshielded Wirewound 0.64uH 5.8KOhm 5% 10MHz Ferrite 0.24A 1.4Ohm DCR 0402 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Murata LQW15CAR64J00D.
Geoflip
Datasheet10 pagine5 anni fa
Ciiva
Arrow.cn
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+94.11%
SimboloImpronta
SnapEDA
SimboloImpronta
Scarica
Parti correlate
General Purpose Inductor, 0.62uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Wirewound Inductor, 620 nH, 1.4 ohm, 415 MHz, 300 mA, 1008 [2516 Metric], AISC-1008 Series
Inductor High Frequency Chip Unshielded Wirewound 680nH 5% 25.2MHz 40Q-Factor 300mA 980mOhm DCR 1008 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 680nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 300mA 850mOhm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.68uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Inductor RF Chip Wirewound 610nH 5% 1MHz 60Q-Factor Ferrite 250mA 624mOhm DCR 1206 Embossed T/R
Descrizioni
Descrizioni di Murata LQW15CAR64J00D fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 0.64uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
10MHz 870MHz 240mA 640nH 1.4¦¸ ¡À5% 0402 1.02mm*550¦Ìm*660¦Ìm
LQW15 0402 (1005Metric) 0.040Lx0.022W 1.02mmx0.55mm 640nH
INDUCTOR, 640NH, 870MHZ, 0.24A, 0402;
FIXED IND 640NH 240MA 1.4OHM SMD