Abracon AISC-1008-R62J-T
Wirewound Inductor, 620 nH, 1.4 ohm, 415 MHz, 300 mA, 1008 [2516 Metric], AISC-1008 Series
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon AISC-1008-R62J-T.
IHS
Datasheet7 pagine7 anni fa
Electro Sonic
Sager Electronics
Newark
Abracon SCT
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Introduction Date2007-11-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
General Purpose Inductor, 0.62uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor High Frequency Chip Unshielded Wirewound 680nH 5% 25.2MHz 40Q-Factor 300mA 980mOhm DCR 1008 T/R
Ind Power Molded Wirewound 560nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 325mA 1008 Blister Plastic T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 560nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 325mA 750mOhm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.56uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Wirewound Inductor, 560 nH, 1.9 ohm, 350 MHz, 230 mA, 0805 [2012 Metric], AISC-0805 Series
Descrizioni
Descrizioni di Abracon AISC-1008-R62J-T fornite dai suoi distributori.
Ind Chip Wirewound 620nH 5% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 300mA 1008 T/R
Fixed Inductor 1008 620nH ±5% 300mA 1.4Ω 375MHz 45@100MHz
General Purpose Inductor, 0.62uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1111