Murata LQW15AN19NJ0ZD
General Purpose Inductor, 0.019uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Murata LQW15AN19NJ0ZD.
Ciiva
Datasheet3 pagine5 anni fa
Datasheet2 pagine5 anni fa
Datasheet3 pagine6 anni fa
Datasheet2 pagine6 anni fa
Stock
3,984
Authorized Distributors
3
Inductance
19 nH
19 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
370 mA
370 mA
DC Resistance (DCR)
270 mΩ
270 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-23
Descrizioni
Descrizioni di Murata LQW15AN19NJ0ZD fornite dai suoi distributori.
Ind Chip Wirewound 19nH 5% 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.019uH 5% 100MHz 25Q-Factor Non Magnetic 0.37A 0.27Ohm DCR 0402 Automotive T/R
GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS3Compliant Active ONE SURFACE (Type) Inductor 125C 4500MHz 0.27Ohm 0.019μH
FIXED IND 19NH 370MA 0.27OHM SMD
INDUCTOR, 19NH, 4.5GHZ, 0.37A, 0402;