Microchip M15KP30A
Tvs 30V 5% 15000W Uni 5A Rohs Compliant: Yes |Microchip Technology M15KP30A
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Microchip M15KP30A.
Microchip
Datasheet0 pagine0 anni fa
Datasheet7 pagine4 anni fa
Electro Sonic
Future Electronics
Supply Chain
Projected EOL Date2049-02-05
Country of AssemblyPhilippines
Country of FabricationChina
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.0080
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
Parti correlate
Littelfuse15KPA30A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
Littelfuse15KPA30A-HRA
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 30V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Littelfuse15KPA24A
MicrochipMPLAD15KP26A
Uni-Directional Tvs Plad Rohs Compliant: Yes |Microchip Technology MPLAD15KP26A
MicrochipM15KP36AE3
Tvs 36V 5% 15000W Uni 5A Rohs Compliant: Yes |Microchip Technology M15KP36AE3
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 36V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Descrizioni
Descrizioni di Microchip M15KP30A fornite dai suoi distributori.
Diode TVS Single Uni-Dir 30V 15KW 2-Pin Case 5A Bag