Microchip M15KP36AE3
Tvs 36V 5% 15000W Uni 5A Rohs Compliant: Yes |Microchip Technology M15KP36AE3
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Microchip M15KP36AE3.
Microchip
Datasheet0 pagine0 anni fa
Datasheet7 pagine4 anni fa
Electro Sonic
Supply Chain
Projected EOL Date2049-02-05
Country of AssemblyPhilippines
Country of FabricationChina
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.0080
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
Parti correlate
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 36V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Littelfuse15KPA36A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
Littelfuse15KPA30A
Littelfuse15KPA28A
MicrochipMPLAD15KP36A
TVS DIODE 36VWM 58.1VC PLAD / 58.1V Clamp 258A Ipp Tvs Diode Surface Mount PLAD
TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors 1500W 27V 5% Uni
Descrizioni
Descrizioni di Microchip M15KP36AE3 fornite dai suoi distributori.
Diode TVS Single Uni-Dir 36V 15KW 2-Pin Case 5A Bag