MCC RB751S-40DP-TP
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 0.03A, 40V V(RRM), Silicon
Production
Pagina del produttore
Prezzo e stock
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.70
Introduction Date2014-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 0.1A, 30V V(RRM), Silicon
STMicroelectronicsBAT30F4
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 0.3A, 30V V(RRM), Silicon
Descrizioni
Descrizioni di MCC RB751S-40DP-TP fornite dai suoi distributori.
Schottky Diode, 40V, 0.03A, 0201 Rohs Compliant: Yes |Micro Commercial Components RB751S-40DP-TP
Diode Schottky 40V 0.03A 2-Pin Case 0201 T/R
40V 200mA 500nA 30mA 0201 340¦Ìm