Mean Well SKE15C-15
15W; I/P: 36-72VDC; O/P: 15V @1000mA; D/D Module; DC/DC; Module Type
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Mean Well SKE15C-15.
IHS
Datasheet2 pagine3 anni fa
Electro Sonic
TME
Component Distributors Inc.
Telerex Europe
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2008-07-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
TDK-LambdaKPS15-15
Power Supply, AC-DC, PCB Mount, 15.0 Watts, 15 Volts, 1.00 Max Amps, 85-264 VAC
TDK-LambdaKPSA15-12
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 15W, Hybrid
Murata Power SolutionsUEI15-150-Q48N-C
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.1A 18V - 75V Input
Murata Power SolutionsUEI15-150-Q12P-C
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15V 1.1A 16.5W Automotive 6-Pin Case C-75
Module DC-DC 1-OUT 15V 1.1A 16.5W 6-Pin Case C-75 T/R
TDK-LambdaKPS1512
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 1.25A 15W 4-Pin
Descrizioni
Descrizioni di Mean Well SKE15C-15 fornite dai suoi distributori.
DC-DC Regulated Single Output Converter 15W 15V 100-1000mA Output 36-72Vin PC Pins
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 15W, Hybrid
Isolated Through Hole DC/DC Converter, Industrial & ITE, 2:1, 15 W, 1 Output, Fixed, 15 V, 1 A, Regulated, DIP
SKE15C-15 MEAN WELL DC-DC 36~72V Input, 15V/1A output + More!
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W 36-72Vin 15Vout
Module DC-DC 1-OUT 15V 1A 15W 4-Pin
DC/DC-Conv 36-72V:+15V 1000mA 15W
DC/DC 15W 15V Regulated Enclosed
DC-DC CONVERTER, 15V 15W, 1A, SKE15 SERIES
1 15V 72V 36V 50.8mm*50.8mm*11mm