Murata UEI15-150-Q48NM-C
Module DC-DC 1-OUT 15V 1.1A 16.5W 6-Pin Case C-75 T/R
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Murata UEI15-150-Q48NM-C.
IHS
Datasheet2 pagine3 anni fa
Sager Power Systems
Ciiva
Newark
Component Distributors Inc.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-09-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Parti correlate
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 1.3A 15.6W Automotive 6-Pin Case C-75
Module DC-DC 1-OUT 3.3V 5A 16.5W 6-Pin Case C-75 T/R
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 3A 15W Automotive 6-Pin Case C-75
Advanced EnergyATA00B36S-L
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 3W, Hybrid
Advanced EnergyATA00A36S-L
Recom PowerRW2-2405S/SMD
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 0.4A 2W 6-Pin DIP SMD Module Tube
Descrizioni
Descrizioni di Murata UEI15-150-Q48NM-C fornite dai suoi distributori.
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 16.5W, Hybrid
Isolated DC/DC Converters 16.5W 48Vin 15Vout 1.1A NegPolarity SMT
DC/DC SMT 1x1, 18-75Vin, 15Vout, 1.1A, Neg Logic
19-75Vin, 15Vout, 15W Negative Logic, SMT, RoHS
Dc-Dc Converter, 15V, 1.1A; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:16.5W; Output Voltage - Output 1:15V; Output Current - Output 1:1.1A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Voltage - Output 3:-; Outputrohs Compliant: Yes