Mean Well HRP-450-7.5
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 450 W, 7.5 VDC, 60 A
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Mean Well HRP-450-7.5.
IHS
Datasheet3 pagine3 anni fa
Electro Sonic
Sager Power Systems
RS (Formerly Allied Electronics)
Telerex Europe
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-14.73%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2017-07-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
Mean WellSE-450-3.3
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 247.5 W, 3.3 VDC, 75 A
Mean WellSE-450-5
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 375 W, 5 VDC, 75 A
Mean WellHRP-300-3.3
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 198 W, 3.3 VDC, 60 A
TDK-LambdaPAH200H48-3R3
Module DC-DC 1-OUT 3.3V 60A 198W 10-Pin Half-Brick
TDK-LambdaPAH200H481R2
Module DC-DC 1-OUT 1.2V 70A 84W 10-Pin Half-Brick
TDK-LambdaPAH200H481R8
Module DC-DC 1-OUT 1.8V 70A 126W 10-Pin Half-Brick
Descrizioni
Descrizioni di Mean Well HRP-450-7.5 fornite dai suoi distributori.
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 450W, Hybrid
Power supply; module; 450W; 7.5V; 60A; 85-264VAC; 120-370VDC
AC/DC 450W 7.5V Single Output Power Supply, Enclosed w/ Fan
Power Supply, Ac-Dc, 7.5V, 60A Rohs Compliant: Yes |Mean Well HRP-450-7.5
HRP-450-7.5 MEAN WELL AC-DC 7.5 Volt 60 Amp 450 Watt Power Supply +More!
450W 1 85V(AC),120V(DC) 264V(AC),370V(DC) 1% 60A 7.5V 218mm*105mm*41mm
Power Supply Switching PFC Enclosed 450 Watt 7.5V@60A
O/P +7.5V60A; G5; AC/DC; Enclosed Type
POWER SUPPLY;ENCLOSED, 450W PFC, +7.5V60A
POWER SUPPLY, AC-DC, 7.5V, 60A;