MCC SMLJ20CA-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 20V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per MCC SMLJ20CA-TP.
IHS
Datasheet8 pagine18 anni fa
Future Electronics
Parti alternative
Questo componente
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
4,247
Authorized Distributors
2
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
23.35 V
23.35 V
23.35 V
Clamping Voltage
32.4 V
32.4 V
32.4 V
Peak Pulse Power
3 kW
3 kW
3 kW
Peak Pulse Current
92.6 A
92.6 A
92.6 A
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2007-03-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
BournsSMLJ20CA
LittelfuseSMDJ20CA-T7
SMDJ Series 6.5 W 24.5 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - DO-214AB
BournsSMLJ18CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 18V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
LittelfuseSMDJ18CA
SMDJ Series 18 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseSMDJ17CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 17V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Diode TVS Single Bi-Dir 18V 3KW 2-Pin DO-214AB T/R
Descrizioni
Descrizioni di MCC SMLJ20CA-TP fornite dai suoi distributori.
TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors 32.4V 3000W 92.6A
3000W 5Ã×A 92.6A 32.4V 22.2V 20V 24.5V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
TVS Diode Single Bi-Dir 20V 3KW 2-Pin SMC T/R