Littelfuse SMDJ48CA-HRA
SMDJ-HRA Series - High Reliability Series, Surface Mount 3000W, 48V, 77.4V, DO-214AB, RoHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Littelfuse SMDJ48CA-HRA.
IHS
Datasheet8 pagine3 anni fa
Newark
Littelfuse SCT
Fuses Unlimited
Parti alternative
Questo componente
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
30,157
Authorized Distributors
6
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
56.1 V
56.1 V
Clamping Voltage
77.4 V
77.4 V
Peak Pulse Power
3 kW
3 kW
Peak Pulse Current
38.8 A
38.8 A
Descrizioni
Descrizioni di Littelfuse SMDJ48CA-HRA fornite dai suoi distributori.
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 48V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
ESD Suppressors / TVS Diodes 3000W 48V 5% Bi-Directional
TVS 3KW 48V 5%BI DO-214AB TR13 RoHS
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
Tvs Diode, 3Kw, 48V, Bi-Directional, Do-214Ab; Product Range:Smdj-Hra Series; Tvs Polarity:Bidirectional; Reverse Standoff Voltage:48V; Clamping Voltage Max:77.4V; Diode Case Style:Do-214Ab (Smc); No. Of Pins:2Pins; Qualification:- Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMDJ48CA-HRA