Laird HZ0402A601R-10
Ferrite Beads Power Chip Bead 600Ohm 25% 100MHz 100mA 0402 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Laird HZ0402A601R-10.
IHS
Datasheet1 pagina8 anni fa
Datasheet4 pagine18 anni fa
element14 APAC
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+1132%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-09-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Parti correlate
Inductor RF Multi-Layer 0.047uH 5% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 0.1A 1Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Ind Chip Unshielded Multi-Layer 18nH 5% 100MHz 5Q-Factor Ceramic 100mA 0201 T/R
TAIYO YUDENLB2016T220M
Inductor General Purpose Chip Wirewound 22uH 20% 2.52MHz Ferrite 0.105A 1.3Ohm DCR 0806 T/R
TAIYO YUDENHKQ0603S22NH-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 22nH 3% 500MHz 10Q-Factor Ceramic 130mA 0201 T/R
Descrizioni
Descrizioni di Laird HZ0402A601R-10 fornite dai suoi distributori.
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 600ohms 100MHz .1A Monolithic 0402 SMD
EMI FERRITE CHIP BEAD, 0402, 100MA, 600 OHMS @100MHZ, DCR MAX 1.0OHM
Ferrite Bead, 0402 [1005 Metric], 600 ohm, 100 mA, HZ Series, 1 ohm
FERRITE, BEAD, 1005, 100MHZ, 600R; DC Resistance Max:1ohm; DC Current Rating:100mA; Ferrite Case Style:0402 [1005 Metric]; Ferrite Mounting:SMD; Impedance @ 100MHz:600ohm; Impedance Tolerance:(Not Available); MSL:(Not Available); Series:HZ