Laird CPI1008KR68R-10
Multilayer Ferrite Chip Power Inductor
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Laird CPI1008KR68R-10.
Laird
Datasheet1 pagina8 anni fa
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-02-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Parti correlate
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 0.68uH 20% 1MHz Ferrite 1.75A 0.094Ohm DCR 0806 T/R
Ind Power Chip Shielded Wirewound 0.68uH ±20% 1MHz Ferrite 2.19A T/R
Ind Power Chip Unshielded Wirewound 0.68uH ±20% 25.2MHz 5 Q-Factor Ferrite 1.26A T/R
Ind Power Unshielded Wirewound 680nH 20% 25.2MHz 5Q-Factor 1.26A 1008 Blister T/R
TAIYO YUDENMDKK2020TR68MM
Inductor Power Shielded Wirewound 0.68uH 20% 1MHz Metal 2A 0.06Ohm DCR T/R
Descrizioni
Descrizioni di Laird CPI1008KR68R-10 fornite dai suoi distributori.
Ind Power Chip Multi-Layer 680nH 20% 1MHz 1.7A 1008 T/R
Surface Mount Power Inductor, Cpi Series, 680 Nh, 20%, Multilayer, 0.1125 Ohm, 1.7 A Rohs Compliant: Yes |Laird CPI1008KR68R-10
INDUCTOR, 0.68UH, 1.7A, 20%, MULTILAYER; Inductance: 680nH; RMS Current (Irms): 1.7A; Inductor Construction: Multilayer; Saturation Current (Isat): -; Product Range: CPI Series; Power Inductor Case: 2.5mm x 2mm x 0.9mm; DC Res