Laird CM0805D900R-10
Ferrite EMI Common Mode Chokes 90ohms 100MHz .4A 0805 SMD
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Laird CM0805D900R-10.
IHS
Datasheet1 pagina7 anni fa
Datasheet2 pagine18 anni fa
element14 APAC
Sager Electronics
DigiKey
Factory Futures
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+201%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-10-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Parti correlate
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 0.047uH 5% 100MHz 26 Q-Factor Ferrite 450mA T/R
Multilayer Inductor, 8.2 nH, 0.3 ohm, 3 GHz, 500 mA, 0402 [1005 Metric], MLG Series
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 47nH 5% 100MHz 26Q-Factor Ferrite 450mA 300mOhm DCR 1210 T/R
Wurth Elektronik744786068A
6.8NH CERAMIC MULTILAYER SMD INDUCTOR, 0603A CASE, 5000MHZ Q: 10 500MA 300MO
Ind Common Mode Choke Wirewound 3KOhm 100MHz Ferrite 500mA 2020 Embossed T/R
FIXED INDUCTOR General Purpose Inductor, 0.0068uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0603
Descrizioni
Descrizioni di Laird CM0805D900R-10 fornite dai suoi distributori.
Choke, Surface Mount, 05 Series, 90 ohm, 400 mA, 2mm x 1.2mm x 1.2mm
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 90R; Product Range:LAIRD TECHNOLOGIES - 05 Series; Impedance:90ohm; DC Current Max:400mA; Case Dimensions:2mm x 1.2mm x 1.2mm; DC Resistance Max:0.3ohm; Filter Case:0805; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:445ohm
High Speed Serial Interface Common Mode Chokes
Cmchokebb,1Ck,0805,Sm,W90x400x0.30* Rohs Compliant: Yes
400mA 2 90¦¸@ 100MHz 300m¦¸ 0805 , 2mm*1.2mm*1.2mm
Data Line Filter, 2 Function(s), 0.4A, 4 Pin(s)