KYOCERA AVX SA051C562KAC
Cap Ceramic 0.0056uF 100V X7R 10% Axial 125°C Ammo Pack
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KYOCERA AVX SA051C562KAC.
IHS
Datasheet6 pagine17 anni fa
Supply Chain
Country of OriginEl Salvador
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.40
Introduction Date2000-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 5600pF X7R 10%