KYOCERA AVX 12061C472KAT2A
1206 4.7 nF 100 V ±10 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KYOCERA AVX 12061C472KAT2A.
IHS
Datasheet4 pagine3 anni fa
HQonline
Upverter
Newark
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+4.64%
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date1996-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Parti correlate
100V 4.7nF X7R ±10% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Cap Ceramic 0.0047uF 100V X7R 10% Pad SMD 1206 125C T/R