Kycon KUSBEX-ASFS1N-B30
30V(AC) Usb-a (usb Type-a) Usb 2.0 1 4 , 14.1MM
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Kycon KUSBEX-ASFS1N-B30.
IHS
Datasheet1 pagina11 anni fa
Sager Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+23.13%
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
3,322
Authorized Distributors
4
Connector Type
Receptacle
Receptacle, USB
Receptacle, USB
Gender
Female
Female
Number of Ports
1
Number of Contacts
4
Termination
Through Hole
Through Hole
Orientation
Current Rating
1 A
1 A
1 A
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Parti correlate
USB Connectors A TYPE RECEPTACLE WH ITE 30u GOLD
USB Connectors B TYPE RECEPTACLE WH ITE 30u GOLD
AmphenolUE27BC54100
USB Connector, 4 Contact(s), Female, Right Angle, Solder Terminal, Locking, Receptacle
KUSBVX - Kycon USB Type A Vertical Top Entry Socket
USB Connector, USB Type A, USB 2.0, Receptacle, 4 Ways, Through Hole Mount, Right Angle
Descrizioni
Descrizioni di Kycon KUSBEX-ASFS1N-B30 fornite dai suoi distributori.
USB Type A Receptacle, FULL Shield BLK 30u
USB Connectors SMT USB B-TYPE RWI 3 0U T&R
CONN RCPT USB2.0 TYPEA 4POS VERT