KOA Speer RN73H1JTTD20R0F50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 20ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KOA Speer RN73H1JTTD20R0F50.
IHS
Datasheet2 pagine3 anni fa
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
1
Resistance
20 Ω
20 Ω
Case/Package
0603
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-03-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descrizioni
Descrizioni di KOA Speer RN73H1JTTD20R0F50 fornite dai suoi distributori.
RES 20 OHM 1% 1/10W 0603
MFC 0603 1% PPM50 20R