KOA Speer RN73H1JTTD1543B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 154000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KOA Speer RN73H1JTTD1543B25.
IHS
Datasheet2 pagine3 anni fa
Parti alternative
Questo componente
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
2
Resistance
154 kΩ
154 kΩ
Case/Package
0603
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Composition
Metal Film, Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Parti correlate
PanasonicERA-3AEB1543V
Res Thin Film 0603 154K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 154000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRT0603BRD07154KL
TE Connectivity / AMP5-1879225-3
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 154000ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE Connectivity / AMP2176090-8
Res Precision High Power Thin Film 0603 154k Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded Paper T/R
Descrizioni
Descrizioni di KOA Speer RN73H1JTTD1543B25 fornite dai suoi distributori.
Thin Film Resistors - SMD 154kOhm,0603,0.1%,25 ppm,100mW,75V
RES 154K OHM 0.1% 1/10W 0603
154K OHM .1% 25PPM 1/8W
MFC 0603 0.1% PPM25 154K