KOA Speer RN731JTTD3002B25
Res Thin Film 0603 30K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KOA Speer RN731JTTD3002B25.
Stock
18
Authorized Distributors
0
Resistance
30 kΩ
30 kΩ
30 kΩ
Tolerance
0.1 %
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Introduction Date2004-11-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-09-30
LTD Date2022-09-30
Parti correlate
TE Connectivity / AMP8-1676481-6
Res Thin Film 0603 30K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical
PanasonicERA-3YEB303V
Res Metal Film 0603 30K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityCPF-A-0603B30KE1
Res Thin Film 0603 30K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityCPF0603B28K7E1
Res Thin Film 0603 28.7K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
PanasonicERA-3YEB273V
Res Metal Film 0603 27K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-3EEB2872V
THIN FILM RESISTOR,CHIP,0603,1/16W, 0.1% / 25PPM, 7 INCH REEL, 28.7K OHM
Descrizioni
Descrizioni di KOA Speer RN731JTTD3002B25 fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 30000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RN73 FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 30kOhm 0.063W 1/16W
Thin Film Resistors - SMD 30kOhm,0603,0.1%,25p pm,63mW,50V
SMD Resistor Temperature range: -55 ... 125 °C Construction form: 0603 Resistor type: Thin Film Power Rating: 63 mW Rated voltage: 50 V Resistance: 30 kOhm