KOA Speer RK73H1HTTC1R50F
Res Thick Film 0201 1.5 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±400ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KOA Speer RK73H1HTTC1R50F.
Trend di 3 mesi:
+1.24%
Introduction Date2008-09-09
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
Yageo GroupRC0201FR-071R5L
Res Thick Film 0201 1.5 Ohm 1% 0.05W(1/20W) -100ppm/C to 350ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0201FR-071R65L
RC Series 0201 0.05 W 1.65 Ohm ±1% -100/350 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupRC0201FR-071R6L
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0201 1.6Ohm 1% Paper T/R
PanasonicERJ-1GNJ1R5C
Res Thick Film 0201 1.5 Ohm 5% 1/20W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD SMD T/R
PanasonicERJ-1GMF1R40C
0201 THICK FILM CHIP RESISTOR / 0201 SMD RESISTOR HALOGEN FREE 1.4 OHM REEL 7
PanasonicERJ-1GMF1R37C
0201 THICK FILM CHIP RESISTOR / 0201 SMD RESISTOR HALOGEN FREE 1.37 OHM REEL 7
Descrizioni
Descrizioni di KOA Speer RK73H1HTTC1R50F fornite dai suoi distributori.
50mW Thick Film Resistors ±1% ±400ppm/℃ 1.5Ω 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73H FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±1% ±400ppm/C 1.5Ohm 0.05W 1/20W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 1.5ohm, 25V, 1% +/-Tol, 400ppm/Cel, Surface Mount, 0201