KOA Speer RK73B1JTTDD514J
Res Thick Film 0603 510K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KOA Speer RK73B1JTTDD514J.
IHS
Datasheet2 pagine7 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.43%
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
3
Resistance
510 kΩ
510 kΩ
510 kΩ
Case/Package
0603
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Supply Chain
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PanasonicERJ-3GEYJ514V
Res Thick Film 0603 510K Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0603 510K Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0603JR-07510KL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±5% 510kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0603JR-07510KL
Res Thick Film 0603 510K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0603JR-07470KL
RC Series 0603 0.1 W 470 kOhm ±5% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Res General Purpose Thick Film 0603 470k Ohm 5% 1/10W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
Descrizioni
Descrizioni di KOA Speer RK73B1JTTDD514J fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 510000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
FIXED RESISTOR Chip Resistor 5% 200ppm/C 510kOhm 100mW
510K¦¸ ¡À5% 100mW ¡À200ppm/¡æ 0603 1.6mm*450¦Ìm