KOA Speer RK73B1JTTDD304J
Res Thick Film 0603 300K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KOA Speer RK73B1JTTDD304J.
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Stock
60,868
Authorized Distributors
3
Resistance
300 kΩ
300 kΩ
300 kΩ
Case/Package
0603
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Supply Chain
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
PanasonicERJ-3GEYJ304V
Res Thick Film 0603 300K Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 300000ohm, 75V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Res Thick Film 0603 330K Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
PanasonicERJ-3GEYJ274V
Res Thick Film 0603 270K Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0603 330K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0603 270K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Descrizioni
Descrizioni di KOA Speer RK73B1JTTDD304J fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 300000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
FIXED RESISTOR Chip Resistor 5% 200ppm/C 300kOhm 100mW
300K¦¸ ¡À5% 100mW ¡À200ppm/¡æ 0603 1.6mm*450¦Ìm