Yageo Group R60PF2220AA6AK
Cap Film 0.022uF 630V PET 10%( 13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 105C Bag Automotive AEC-Q200
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group R60PF2220AA6AK.
IHS
Datasheet26 pagine2 anni fa
Newark
element14 APAC
Farnell
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+151%
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
11,478
Authorized Distributors
6
Capacitance
22 nF
22 nF
22 nF
Dielectric
PET
PET
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
630 V
630 V
630 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Termination
PC Pins
PC Pins
Height - Seated (Max)
10.0076 mm
10.0076 mm
Introduction Date2014-05-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Parti correlate
PanasonicECQ-E6223KFB
Cap Film 0.022uF 630V PET 10% (12 X 5.3 X 15.5mm) Radial 10mm 105C Bulk
PanasonicECQE6223KF
Cap Film 0.022uF 630V PET 10% (12 X 5.3 X 10.5mm) Radial 10mm 105°C Bulk
PanasonicECQ-E6223KF9
Cap Film 0.022uF 630V PET 10% (12 X 5.3 X 15.5mm) Radial 5mm 105C T/R
Film Capacitor, Polyester, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount, 5120
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.022uF, 630V DC, 5.7mm(W) x 8.6mm(H) x 9mm(L)
Cap Film 0.022uF 63V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 125C Automotive Bulk
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group R60PF2220AA6AK fornite dai suoi distributori.
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Capacitor, 22nF, 220VAC, 630VDC, 10%
60PF2220AA6AK, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
22nF ¡À10% 10mm 630V 220V 13mm*9mm
0,022U 630V |Kemet R60PF2220AA6AK
CAP, 0.022µF, 630V, 10%, PET, RADIAL; Capacitance: 22000pF; Voltage Rating: 630V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: R60 Series; Capacitor Case Style: Radial Box; Capacitor