Yageo Group C322C562J1G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 5600pF C0G 5% LS=5.08mm
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group C322C562J1G5TA.
Newark
Datasheet19 pagine2 anni fa
Datasheet19 pagine9 anni fa
Datasheet1 pagina2 anni fa
element14 APAC
Farnell
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-1.17%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2006-07-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Parti correlate
Cap Ceramic 0.0056uF 100V C0G 5% Radial 5mm 125°C
卤5% 100V 5.6nF C0G Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Cap Ceramic 0.0056uF 50V C0G 5% Radial 2.5mm 125C Bulk
Yageo GroupC320C562K1G5TA
Cap Ceramic 0.0056uF 100V C0G 10% Radial 2.54mm 125C Extreme Low ESR Bulk
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0056uF, Through Hole Mount, 1812
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0056uF, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group C322C562J1G5TA fornite dai suoi distributori.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0056uF, Through Hole Mount
Cap Ceramic 0.0056uF 100V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C Bulk
Avnet Japan
Chip Capacitance (Mlcc) Radial 5600pF ±5% 100V C0G (NP0)
Capacitance:5600Pf; Voltage(Dc):100V; Capacitance Tolerance:± 5%; Capacitor Terminals:Pc Pin; Dielectric Characteristic:C0G/Np0; Lead Spacing:5.08Mm; Capacitor Case/Package:Radial Leaded; Product Range:Goldmax, 300 Series Rohs Compliant: Yes |Kemet C322C562J1G5TA.