Yageo Group C1210Y472K1RAC7800
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0047uF, Surface Mount, 1210
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group C1210Y472K1RAC7800.
Farnell
Datasheet21 pagine2 anni fa
Datasheet1 pagina5 anni fa
Datasheet1 pagina1 anno fa
Datasheet1 pagina8 anni fa
Datasheet1 pagina2 anni fa
Datasheet1 pagina0 anni fa
IHS
element14 APAC
Newark
JRH Electronics
Supply Chain
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2009-09-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Yageo GroupC1210C472K1RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 4700pF X7R 1210 10%