Yageo Group 46KI333000N0M
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group 46KI333000N0M.
IHS
Datasheet19 pagine3 anni fa
JRH Electronics
Arrow Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Parti alternative
Questo componente
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
8,127
Authorized Distributors
6
Capacitance
330 nF
330 nF
Dielectric
PP
Mount
Through Hole
Case/Package
Radial
Voltage Rating (DC)
560 V
560 V
Tolerance
20 %
Termination
Radial
Height - Seated (Max)
14.5034 mm
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2013-11-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group 46KI333000N0M fornite dai suoi distributori.
Cap Film Suppression X2 0.33uF 560VDC/275VAC PP 20%( 18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110C Bulk
CAP FILM 0.33UF 20% 560VDC RAD
Safety Capacitors 275volts 0.33uF 20%
0,33 U 275V |Kemet 46KI333000N0M