ITT / Cannon KPT02E18-32PY
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 32 POS Solder ST Box Mount 32 Terminal 1 Port
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per ITT / Cannon KPT02E18-32PY.
IHS
Datasheet1 pagina6 anni fa
Electro Sonic
Trend di 3 mesi:
-100%
Parti alternative
Questo componente
Stock
1,040
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Male
Number of Positions
32
Mount
Box, Flanges, Panel
Panel
Current Rating
7.5 A
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Parti correlate
ITT / CannonKPT02A18-32PX
ITT / CannonKPT02A18-32PW
ITT / CannonKPT00E18-32P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 32 POS Solder ST Wall Mount 32 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT05E-16-26P
MIL Series Connector, 26 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT05A-16-26P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 26 POS Solder ST Box Mount 26 Terminal 1 Port
AmphenolPT02P16-26P
MIL Series Connector, 26 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Descrizioni
Descrizioni di ITT / Cannon KPT02E18-32PY fornite dai suoi distributori.