ITT / Cannon KPT02E14-15SW
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 15 POS Solder ST Box Mount 15 Terminal 1 Port
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per ITT / Cannon KPT02E14-15SW.
IHS
Datasheet1 pagina6 anni fa
Newark
Farnell
Arrow Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-78.35%
Stock
9,252
Authorized Distributors
5
Gender
Female
Female
Number of Positions
15
Current Rating
13 A
13 A
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Amphenol IndustrialPT02E-14-15S(025)
MIL Series Connector, 15 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
Amphenol IndustrialPT05A-14-15S
Amphenol IndustrialPT05E-14-15S
MIL Series Connector, 15 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Amphenol IndustrialPT00E-14-15S(SR)
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 15 POS Solder ST Wall Mount 15 Terminal 1 Port
Descrizioni
Descrizioni di ITT / Cannon KPT02E14-15SW fornite dai suoi distributori.
Circular Connector, Receptacle, Size 14, 15 Position, Box; Rango De Producto:Mil-C-26482 Series I (Vg95328); Género:Receptáculo Eléctrico; Núm. De Contactos:15; Contacto, Género:Hembra; Tipo De Terminación Del Contacto:Soldable |Itt Cannon KPT02E14-15SW