ITT / Cannon CA3102E24-28PW
MIL Series Connector, 24 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per ITT / Cannon CA3102E24-28PW.
IHS
Datasheet1 pagina7 anni fa
Trend di 3 mesi:
-100%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Parti correlate
ITT / CannonCA3100R24-28P
ITT / CannonCA3102E20-29PZ
MIL Series Connector, 17 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
ITT / CannonCA3102E22-14P
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 24 POS Solder ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3106F24-28P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 19 POS Solder ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Descrizioni
Descrizioni di ITT / Cannon CA3102E24-28PW fornite dai suoi distributori.
Conn Circular PIN 24 POS Crimp ST Box Mount 24 Terminal 1 Port
Male Pins,Receptacle,Threaded 24pin Aluminum Alloy 22A , , 41.32mm*44.45mm