Idec HW2L-M1F10QD-S-24V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec HW2L-M1F10QD-S-24V.
IHS
Datasheet62 pagine7 anni fa
Master Electronics
Lectro Components
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Parti correlate
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Push Button N.O. SPST Round Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Descrizioni
Descrizioni di Idec HW2L-M1F10QD-S-24V fornite dai suoi distributori.
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW2L-M1F10QD-S-24V
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Square Blue 1NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Blu, Flush, 24V Dir