Idec HW1L-M1F10QD-S-24V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec HW1L-M1F10QD-S-24V.
element14 APAC
Datasheet62 pagine8 anni fa
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+8.41%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Push Button N.O. SPST Round Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Descrizioni
Descrizioni di Idec HW1L-M1F10QD-S-24V fornite dai suoi distributori.
Switch Push Button N.O. SPST Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
IDEC Corporation HW1L-M1F10QD-S-24V Pushbutton, HW Series, Plastic Bzl, Flush, Illum, LED, 1NC, Mom, Blu, 24VDC
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Round Blue 1NO Contact 24V AC24V DC
Flush Round Button Momentary Contact SPST -22.3 5000000Cycles 220V 440V 10000000Cycles , 45.7mm*29.4mm
Pb Sw, Illum, Spst-No, 10A, 110V, Blue; Product Range:Hw Series; Panel Cutout Diameter:22.3Mm; Contact Configuration:Spst-No; Switch Operation:Momentary; Pushbutton Actuator Style:Round; Actuator/Cap Colour:Blue; Ip Rating:Ip65 Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M1F10QD-S-24V
IDEC 22mm Pushbutton Illuminated
PUSHBUTTON, MOM, BLU, FLUSH, 24V DIR