Idec HW1S-4TF22N3
Switch Selector N.O./N.C. 4PST 45° Knob 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw 500000Cycles Panel Mount
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec HW1S-4TF22N3.
IHS
Datasheet62 pagine8 anni fa
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
Trend di 3 mesi:
+225%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2018-04-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
IdecASW322
Rotary Switch, 3 Positions, 4PST, Latched, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Knob Type Actuator, Panel Mount
Switch Selector N.O./N.C. 4PST 22.5° Knob 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw 500000Cycles Panel Mount
Pushbutton Switch, 4PST, Maintained, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
C&K Components7413SH4ZQE
Switch Toggle ON ON Mom 4PDT Round Toggle Solder Lug 5A 250VAC 28VDC Panel Mount with Threads
C&K Components7401P3YZQI22
Switch Toggle ON None ON 4PDT Flat Lever Solder Lug 5A 250VAC 28VDC Panel Mount with Threads
NKK SwitchesS41
Switch Toggle ON None OFF 4PST Bat Lever Solder Lug 25A 250VAC 30VDC Panel Mount with Threads
Descrizioni
Descrizioni di Idec HW1S-4TF22N3 fornite dai suoi distributori.
22Mm Selector Switch Rohs Compliant: Yes |Idec HW1S-4TF22N3
Control Switches 22mm Selector Switch
Selector Switch, 4-Pos Maint, 2/2,
SWITCH SELECT 4POS 4PST 10A 110V
HW Series FG Control Unit-Oth2
HW1S-4TF22N3 4POS MNTD SEL SW;