Idec HW1B-A2F22-S
Pushbutton Switch, 4PST, Maintained, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec HW1B-A2F22-S.
Master Electronics
Datasheet62 pagine13 anni fa
Sager Electronics
Lectro Components
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2021-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Idec HW1B-A2F22-S fornite dai suoi distributori.
22Mm Pushbutton Blue Rohs Compliant: Yes |Idec HW1B-A2F22-S
Pushbutton Switches Pushbutton 22mm Maintained Plastic Round Blue 2NO-2NC Contact Finger Safe Screw Terminal