Idec HW1L-M2F01QD-R-24V
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M2F01QD-R-24V
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec HW1L-M2F01QD-R-24V.
IHS
Datasheet62 pagine8 anni fa
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Trend di 3 mesi:
+1300%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2018-04-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Descrizioni
Descrizioni di Idec HW1L-M2F01QD-R-24V fornite dai suoi distributori.
IDEC Corporation HW1L-M2F01QD-R-24V Pushbutton, HW Series, Plastic Bzl, Extend, Illum, LED, 1NC, Mom, Red, 24VDC
Switch Push Button N.C. SPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Extended Round Red 1NC Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Red, Ext, 24V