Idec HW1F-2F11QD-W-24V
22Mm Selector Switch Lighted Rohs Compliant: Yes |Idec HW1F-2F11QD-W-24V
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec HW1F-2F11QD-W-24V.
IHS
Datasheet62 pagine7 anni fa
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Trend di 3 mesi:
-60.87%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2019-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Parti correlate
Switch Emergency Stop N.C. DPST Mushroom Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw Panel Mount
Emergency Stop Switch, DPST, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
C&K ComponentsDM64J72S205Q3
Rocker Switch, DPST, On-off, Latched, Quick Connect Terminal, Rocker Actuator, Panel Mount
C&K ComponentsDM64J72S205Q6
Rocker Switch, DPST, Momentary, Quick Connect Terminal, Rocker Actuator, Panel Mount
C&K ComponentsDM64J72B205Q3
Switch Rocker ON OFF DPST Quick Connect Curved Rocker 10A 250VAC Bulk
Descrizioni
Descrizioni di Idec HW1F-2F11QD-W-24V fornite dai suoi distributori.
IDEC Corporation HW1F-2F11QD-W-24V Selector Switch,Illuminated,NO1,NC1,2 Position,24VAC, 24VDC,White
Switch Selector N.O./N.C. DPST 90° Knob 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw 500000Cycles Panel Mount
Control Switches 22mm Selector Switch Lighted