Idec HW1F-2F11QD-A-24V
22Mm Selector Switch Lighted Rohs Compliant: Yes |Idec HW1F-2F11QD-A-24V
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec HW1F-2F11QD-A-24V.
IHS
Datasheet62 pagine8 anni fa
Master Electronics
Sager Electronics
Lectro Components
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-5.88%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2018-04-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Switch Selector N.O. DPST 45° Knob 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw 500000Cycles Panel Mount
Emergency Stop Switch, DPST, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Emergency Stop N.C. DPST Mushroom Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw Panel Mount
C&K ComponentsDM64J72S205Q3
Rocker Switch, DPST, On-off, Latched, Quick Connect Terminal, Rocker Actuator, Panel Mount
C&K ComponentsDM64J72S205Q6
Rocker Switch, DPST, Momentary, Quick Connect Terminal, Rocker Actuator, Panel Mount
C&K ComponentsDM64J72B205Q3
Switch Rocker ON OFF DPST Quick Connect Curved Rocker 10A 250VAC Bulk
Descrizioni
Descrizioni di Idec HW1F-2F11QD-A-24V fornite dai suoi distributori.
IDEC Corporation HW1F-2F11QD-A-24V Selector Switch,Illuminated,NO1,NC1,2 Position,24VAC, 24VDC,Amber
Switch Selector N.O./N.C. DPST 90° Knob 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw 500000Cycles Panel Mount
Idec Corp 22Mm Selector Switch Lighted
SELECTOR SWITCH, 2-POS MAINT, AMB, 2
Rotary Switches Selector Switch illuminated 22mm 2 positions Maintained Amber Knob 1NO-1NC contact Full Voltage 24VAC/DC LED Finger Safe Screw Terminal Terminal
HW Series FG Control Unit-Oth2
HW1F-2F11QD-A-24V 2POS MNTD SW