HIROSE ELECTRIC HIF3BA-40D-2.54C
Ribbon Cable Connector Compliant with MIL-C-83503 Standard, -55 ℃ to 85 ℃, RoHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per HIROSE ELECTRIC HIF3BA-40D-2.54C.
Hirose SCT
TME
Supply Chain
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
TE Connectivity953119-2
Conn Housing RCP 40 POS 2.54mmCrimp STCable Mount Brown Bag
TE Connectivity953119-1
Automotive Connectors 20W Mqs Rcpt Hsg Green |Amp Te Connectivity 953119-1
Conn IDC Connector SKT 40 POS 2.54mm IDT RA Side Entry Cable Mount Box