Harwin M20-7851042
Conn Socket Strip F 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tube
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Harwin M20-7851042.
IHS
Datasheet1 pagina9 anni fa
element14 APAC
Newark
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+1959%
Parti alternative
Questo componente
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
2,742
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Female
Pitch
2.54 mm
2.54 mm
Number of Positions
20
Number of Rows
4
Mount
Through Hole
Through Hole
Contact Plating
Gold
Tin
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-12-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Amphenol Communications Solutions87606-310LF
Conn Socket Strip RCP 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Dubox®
Amphenol Communications Solutions71991-310LF
Conn Socket Strip RCP 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tube
TE Connectivity1-215307-0
Conn Socket Strip RCP 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Automotive
TE Connectivity6-534998-0
Conn Socket Strip RCP 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Gang of Tubes
PCB Receptacle, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 20 Contacts, Through Hole Mount, SSW
Descrizioni
Descrizioni di Harwin M20-7851042 fornite dai suoi distributori.
Board Connector, 20 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator, Socket