Grayhill 71A30-05-1-10N
Rotary Switch, 1/8 shaft, 30° , 5 deck, 1 pole/deck, 10 position/pole, non-sh
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Grayhill 71A30-05-1-10N.
IHS
Datasheet14 pagine11 anni fa
Sager Electronics
Supply Chain
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
Rotary Switch, 10 Positions, Sp10T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
Switch Rotary SP8T 8 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
Descrizioni
Descrizioni di Grayhill 71A30-05-1-10N fornite dai suoi distributori.
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC
Rotary Switch, 10 Positions, SP10T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel Mount-threaded
SWITCH ROTARY 10POS 250MA 115V