Grayhill 71BS30-04-1-08N
Switch Rotary SP8T 8 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Grayhill 71BS30-04-1-08N.
IHS
Datasheet14 pagine11 anni fa
Master Electronics
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
Rotary Switch, 9 Positions, Sp9T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
Flatted (6.35mm Dia) 71 SP6T 3 Rotary Switch 9.53mm 250mA 115V 2.880-23gfm
Descrizioni
Descrizioni di Grayhill 71BS30-04-1-08N fornite dai suoi distributori.
Rotary Switch, 8 Positions, SP8T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel Mount-threaded