Fastron XHBCC-102J-01
Choke Wirewound 1mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 485mA 2.7Ohm DCR AXL T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Fastron XHBCC-102J-01.
IHS
Datasheet1 pagina3 anni fa
Master Electronics
Burklin Elektronik
Parti alternative
Questo componente
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
800
Authorized Distributors
3
Inductance
1 mH
1 mH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
2.7 Ω
2.7 Ω
Q Factor
70
Test Frequency
20 kHz
20 kHz
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Descrizioni
Descrizioni di Fastron XHBCC-102J-01 fornite dai suoi distributori.
Leaded Inductor - Fixed Choke Coil
Fastron
General Purpose Inductor, 1000uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core
20KHz 750KHz 595mA 485mA(DC) 70 1mH 2.7¦¸ ¡À5% 16mm