Fastron 1210AS-022K-01
General Purpose Inductor, 0.022uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Fastron 1210AS-022K-01.
IHS
Datasheet1 pagina3 anni fa
Master Electronics
Burklin Elektronik
TME
Parti alternative
Questo componente
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
3,143
Authorized Distributors
4
Inductance
22 nH
22 µH
Tolerance
10 %
10 %
Current Rating
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
120 mΩ
120 mΩ
Q Factor
55
Test Frequency
50 MHz
50 MHz
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Parti correlate
Inductor RF Wirewound 0.022uH 10% 50MHz 55Q-Factor Ceramic 1A 0.12Ohm DCR 1008 T/R