EPCOS B82730G3401A020
General Purpose Inductor, 15000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per EPCOS B82730G3401A020.
IHS
Datasheet7 pagine27 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-2.10%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2011-03-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
15 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 2.4Ohm (Typ)
TE ConnectivityRN212-0.6-02
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 600mA 465mOhm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityEH28-2.0-02-15M-X
Eh28 Common Mode Choke 250Vac, 2A, 15Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH28-2.0-02-15M-X
TE ConnectivityRN114-1-02
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 1A 375mOhm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 1.3A 0.43Ohm DCR Thru-Hole Box
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 0.9A 0.6Ohm DCR Thru-Hole Box
Descrizioni
Descrizioni di EPCOS B82730G3401A020 fornite dai suoi distributori.
Power Line Choke, U Core, 15Mh, 0.4A Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B82730G3401A020
Tray DUAL IN-LINE 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 400mA 2.4Ohm 10kHz 16.5mm
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 0.4A 2.4Ohm DCR Thru-Hole Tray
Power Line Chokes, L=15mH Rated current=0.4A, LxWxT:16.5mmx15mmx12mm
300V 400mA 2 15mH@ 10 kHz 2.4¦¸(Typ) , 16.5mm*15mm*12mm
Choke, Common Mode, 15 mH, 400 mA