EPCOS B72500T0140K060
Var Mov 14VAC/18VDC 30A 22V 0603 SMD T/r
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per EPCOS B72500T0140K060.
IHS
Datasheet80 pagine4 anni fa
Ciiva
element14 APAC
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-34.99%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
Epcos 24.3 - 29.7V 30A 0.2J 46V Clamp 0603 Metal Oxide Varistor
TVS Varistor, 14 VAC, 18 VDC, Standard, 40 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Epcos 19.8 - 24.2V 30A 0.2J 40V Clamp 0603 Metal Oxide Varistor
TVS Varistor, 14 VAC, 18 VDC, MLA, 54 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
TVS Varistor, 17 VAC, 22 VDC, TransGuard, 50 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
KYOCERA AVXVC08LC18A500DP
0805 18 V 80 pF Surface Mount MultiLayer Ceramic Transient Voltage Suppressor
Descrizioni
Descrizioni di EPCOS B72500T0140K060 fornite dai suoi distributori.
Chip Varistors / Ceramic Transient Voltage Suppressors, Maximum continuous voltage=18V, Maximum Clamping Voltage (8/20μs)=40V
VARISTOR, 0603, 18VDC; Voltage Rating VAC: 14V; Voltage Rating V DC: 18V; Product Range: CT Series; Clamping Voltage Vc Max: 40V; Varistor Case Style: 0603 [1608 Met; Available until stocks are exhausted Alternative available